استقلال

دل نگرانی منصوریان پیش از پایان فصل؛ ستاره ها می روند؟

در حالی که افتخاری مدیرعامل باشگاه استقلال با اعتماد به نفس از نبودن مشکل در تمدید قرارداد و نقل و انتقال بازیکنان میکند خبرهایی از نارضایتی برخی بازیکنان استقلال همچون کاوه رضایی و امید ابراهیمی به گوش میرسد.

این بازیکنان که از بهترینهای استقلال در این فصل بوده اند و مشتریان دست به نقدی هم در فوتبال ایران و لیگ های عربی دارند با توجه به عدم دریافت مطالبات خود از باشگاه . قراداد خود را تمدید نخواهند کرد.

در پایان این فصل قرارداد بهنام برزای، جابر انصاری، کاوه رضایی، پادوانی، مجید حسینی، امید ابراهیمی، یعقوب کریمی. امید نورافکن و وریا غفوری با استقلال به پایان می‌رسد و این موضوع نگرانی جدی منصوریان را به همراه دارد که باید از همه توانش استفاده کند تا بهترین های تیمش را برای فصل اینده در تیم نگاه دارد.کاری که با توجه به مشکلات مالی باشگاه و مشتریان دست به نقد این بازیکنان جوان و آینده دار بسیار دشوار خواهد بود.

از طرفی هم هنوز هیات مدیره استقلال حرکتی در زمینه جلب رضایت بازیکنان انجام نداده اند و طبیعی است که تعدادی از این بازیکنان به فکر یافتن مقصد بهتری برای خود باشند. پس از کنار گذاشتن نظری جویباری و بهرام امیری از استقلال و حاشیه سازی های توفیقی عملا تیم مسئول نقل و انتقالاتی ندارد که با بازیکنان صحبت کنند و به توافقی برسند.

از سوی دیگر خبرهایی از مذاکرات پرسپولیس با چند بازیکن مطرح به گوش میرسد که نشان میدهد این تیم از رقیب دیرینه پیش افتاده است و زودتر وارد بازار نقل و انتقالات شده و احتمالن با دست روی دست گذاشتن آبی ها. خریدهای بهتری خواهد داشت.