سپاهان

شرط سپاهان برای حفظ کرانچار

محسن طاهری مدیرعامل سپاهان پس از برد مقابل گسترش فولاد ابراز امیدواری کرد که سپاهان بتواند روند مثبت خود پس از ورود کرانچار به نیمکت تیم را ادامه داده و حداقل رتبه چهارم لیگ را بدست آورد. در این صورت سپاهان در صورت قهرمانی تراکتور سازی در جام حذفی میتواند نگاهی به سهمیه آسیایی داشته باشد.

طاهری درباره عملکرد کرانچار در چند هفته حضورش در راس تیم اظهار خرسندی کرد و گفت ماندن کرانچار منوط به روال تیم و توانایی‌هایی است که سپاهان از خودش نشان می‌دهد. ممکن است سپاهان یک بازی را ببازد اما ما رشد تیم را مدنظر قرار می‌دهیم . تا اینجای کار از کرانچار راضی هستیم و ادامه همکاری به دو سه هفته پایانی بر می‌گردد. قراردادی ما تا پایان فصل است اما توافق‌مان مشروط بوده و امکان تمدید وجود دارد.

مدیرعامل سپاهان درباره احتمال حضور محرم نویدکیا و محمود کریمی به عنوان مربی در کنار کرانچار گفت: کرانچار در این مورد با من صحبتی نکرده اما اگر پیشنهادش را بدهد قطعا قبول می‌کنم. این دو از بزرگان فوتبال سپاهان بوده و سال‌ها برای موفقیت این باشگاه زحمت کشیده‌اند. قطعا از این پیشنهاد استقبال می‌کنم و خوشحال خواهم شد که کرانچار به این نتیجه رسیده باشد.

وی در پایان صحبتهای خود درباره سیاست جوانگرایی سپاهان گفت: خوشبختانه در این یکی دو سال مربیان سپاهان نیروهای جوان و خوبی را به مجموعه تیم اضافه کردند و دیگر وقت آن است که به فکر نتیجه باشیم. اگر نیروی جوانی قرار است به تیم اضافه شود باید توانایی های فنی بسیار بالایی در مقایسه با نیروهای فعلی تیم داشته باشد.