انگلیس

کونته: هیچ مشکلی با مورینیو ندارم

آنتونیو کونته، سرمربی چلسی، تاکید کرد که علی رغم درگیری اش با ژوزه مورینیو در دیدارهای قبلی برابر منچستریونایتد، هیچ مشکلی با آقای خاص ندارد.

در هر دو دیدار قبلی دو تیم در این فصل در لیگ برتر و جام حذفی، مورینیو و کونته با هم درگیری لفظی پیدا کردند. در پیروزی 4-0 آبی ها در لیگ برتر، رفتار کونته در دقایق پایانی که هواداران تیمش را به تشویق بیشتر فراخوانده بود، واکنش مورینیو را به همراه داشت. در دیدار دو تیم در جام حذفی هم خطای آنتونیو والنسیا روی مارکوس آلونسو ، به درگیری لفظی دو مربی منجر شد.

اما در حالی که قرار است دو تیم این هفته برای سومین بار مقابل هم قرار بگیرند، کونته تاکید کرد که هیچ مشکلی با مورینیو ندارد و از درگیری با مربیان دیگر لذت نمی برد.

” من هیچ مشکلی با مورینیو ندارم. تنها یک رقابت ورزشی بین من و او وجود دارد. این فوتبال است و من می خواهم با تیمم در این دیدار پیروز شویم. او هم می خواهد با تیمش به پیروزی برسد. طبیعی است که در طول بازی درگیری هایی به وجود بیاید اما تنها درگیری ورزشی.

این خیلی ساده است؛ این یک بازی دوستانه نیست؛ هر دو تیم می خواهند به سه امتیاز برسند و به همین دلیل، برای پیروزی مبارزه می کنند.”