لیگ ایران

لیگ هلند محتمل ترین مقصد رامین رضاییان

پس از ورود محمدرضا مهدوی، بازیکن سابق تیم ملی، پرسپولیس و استقلال به داستان رامین رضاییان و ارتباطات خوب وی با چند ایجنت خارجی، به نظر میرسد پیشنهادهای جدی ای از طرف چند تیم هلندی به رامین رضاییان داده شده است.

به گفته مهدوی که به لطف بازی در شارلوای بلژیک ارتباطات خوبی در فوتبال اروپا دارد، رضاییان تا قبل از این چند پیشنهاد از تیم‌هایی مثل نروژ و گینک از بلژیک داشت و با گذشت چند روز حالا پیشنهادهایی از هلند، اتریش و حتی فرانسه دارد و فعلا در حال بررسی این پیشنهادهاست.

وی گرفته شدن تست فنی از رضاییان را به شدت رد میکند و میگوید:” طي صحبت‌هايي كه با مسوولان باشگاه هلندي انجام داديم و طبق توافق‌هايي كه كرديم رامين فقط براي تست پزشكي به اروپا مي‌رود و اين اتفاقي است كه براي هر بازيكن بزرگي در دنيا مي‌افتد و طبيعي است.”

مدافع سابق تیم ملی درباره بسته شدن پنجره نقل و انتقالات و ایجاد مشکل احتمالی برای رضاییان گفت:” اين درست كه پنجره نقل و انتقالات بسته شده ولي اين شامل رامين نمي‌شود. او بازيكني آزاداست و مي‌تواند تيم جديدش را انتخاب كند. رامين در هفته گذشته حتي به باشگاه پرسپوليس رفت و تسويه‌حسابش را هم گرفت.”

رضاییان که پس از تکرار رفتارهای تنش زا در اردوی پرسپولیس از طرف برانکو از تیم بیرون گذاشته شد تلاش زیادی میکند تا با حضور در یک لیگ معتبر اروپایی هم از حواشی اطرافش کم کند و هم گامی رو به جلو بردارد.