ایران

تیم ملی ایران تا جام جهانی 2022 آدیداس می پوشد

تیم ملی ایران که فاصله چندانی تا رسیدن به جام جهانی 2018 روسیه ندارد، به احتمال بسیار زیاد در این رقابت ها با لباس های آدیداس به میدان خواهد رفت.

بعد از حرف و حدیث هایی که در مورد قرارداد فدراسیون فوتبال با کمپانی جیوووا به وجود آمد و در نهایت به لغو همکاری منجر شد، تیم ملی ایران در دیدارهای مقدماتی جام جهانی با لباس های آدیداس به میدان رفت اما این اتفاق بدون بسته شدن قرارداد بین دو طرف صورت گرفت و در واقع فدراسیون فوتبال ایران لباس های آدیداس را از شعبه این کمپانی در دوبی برای هر دیدار خریداری می کرد.

اما اکنون به نظر می رسد دو طرف در آستانه عقد قرارداد هستند و احتمالا تا کمتر از یک ماه دیگر، این قرارداد امضا خواهد شد.

گفته می شود طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته قرار است روز چهارشنبه (6 اردیبهشت)، نمایندگان فدراسیون فوتبال و شرکت آدیداس در دوبی پیش‌نویس رسمی عقد قرارداد را منعقد کنند.

بر این اساس مذاکره نمایندگان فدراسیون و آدیداس از تاریخ 24 آوریل در دبی آغاز خواهد شد تا توافق بر سر جزئیات باقی مانده این قرارداد هم نهایی شود. سپس با حضور مسئول اصلی عقد قراردادهای آدیداس در دبی،‌ پیش‌نویس قرارداد نهایی با فدراسیون فوتبال در تاریخ 26 آوریل امضا می‌شود.

 
در حاشیه این جلسه،‌ زمان سفر مدیرعامل  شرکت آدیداس و هیئت همراه او به تهران برای عقد قرارداد رسمی با مهدی تاج مشخص می‌شود. این قرارداد باید توسط رئیس و نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال به امضا برسد. این قرارداد تا پایان مسابقات جام جهانی 2022 قطر اعتبار خواهد داشت.

 
گفتنی است نماینده اسپانسر فدراسیون فوتبال، ‌امیر عابدینی، رئیس سازمان اقتصادی و محمدرضا ساکت، رئیس سازمان تیم‌های ملی، نمایندگان فدراسیون در این سفر خواهند بود.