اروپا انگلیس

انتقاد تند تیری آنری از مسوت اوزیل

تیری آنری، اسطوره باشگاه آرسنال، با انتقاد از مسوت اوزیل، اعلام کرد که این ستاره آلمانی در تمرینات به اندازه کافی تلاش نمی کند و معتقد است که نمایش های او گاهی اوقات از حد استاندارد پایین تر است.

اوزیل در تساوی 2-2 یکشنبه شب آرسنال مقابل سیتی، پاس گل دوم تیمش را به شکودران مصطفی داد اما در مجموع نمایش درخشانی نداشت.

بعد از اینکه گری نویل، کاپیتان سابق منچستریونایتد، در جریان بازی از اوزیل انتقاد کرد، آنری نیز عملکرد این ملی پوش آلمانی را زیر سوال برد.

او به اسکای اسپورتس گفت:” او مطمئنا می تواند در سطح بالاترین بازی کند و سال گذشته همه او را تحسین می کردند. امسال او دچار مشکل شده زیرا تلاش گذشته را ندارد. وقتی برای آرسنال بازی می کند، گاهی در سطح  این تیم عمل نمی کند.

من یکی از تحسن کننده های او و شیوه بازی اش هستم اما اگر او در زمان من در آرسنال می کرد، می دانم که چند بازیکن تیم در این مورد با او صحبت می کردند و شاید این چیزی است که او نیاز دارد.

در تیم زمان من، همه صحبت می کردند. سیلوین ویلتورد صحبت می کرد، ادو همین طور. حتی نوانکو کانو هم چیزهایی می گفت. ینس لمان دائما صحبت می کرد. ما همیشه بازیکنانی داشتیم که در مورد عملکرد تیم نظر می دادند.

وقتی او یک بازیکن خوب ارائه می دهد، غیرقابل مهار می شود. او قهرمان جام جهانی است. با رئال به قهرمانی رسید و با آرسنال هم دو جام حذفی را فتح کرده است. او باید همیشه خوب باشد؛ نه اینکه فقط بعضی وقت ها خوب بازی کند.”

پیش از دیدار آرسنال مقابل سیتی، اوزیل ادعا کرده بودند که وقتی آرسنال خوب بازی نمی کند، اوست که بیشتر از همه مورد انتقاد قرار می گیرد.

این ستاره آلمانی تا تابستان 2018 با آرسنال قرارداد دارد و هنوز برای تمدید آن با مدیران باشگاه لندنی به توافق نرسیده است.