آخرین اخبار از نقل و انتقالات رئال مادرید-تابستان 2017

-آلوارو موراتا-رئال مادرید

فوتبال ترایب- رئال مادرید بعد از پشت سر گذاشتن یک فصل رویایی، اکنون به دنبال تقویت خود برای فصل آینده است. زمزمه هایی در مورد جدایی یکی دو ستاره رئال هست و همچنین گفته می شود که فلورنتینو پرز مصمم است تا در این تابستان حداقل یک خرید کهکشانی انجام بدهد. در این صفحه نگاهی خواهیم داشت به آخرین شایعات و اخبار نقل و انتقالات باشگاه رئال مادرید در تابستان پیش رو:

یکشنبه 4 تیر

-تله فوت ادعا کرد که رئال مادرید در صورتی قادر به جذب کیلیان امباپه، ستاره جوان موناکو خواهد بود که وی اطمینان داشته باشد که در ترکیب اصلی حضور خواهد داشت و این اتفاق در صورتی رخ خواهد داد که یکی از سه ضلع BBC از جمع کهکشانی ها جدا شوند.

-به ادعای نشریه ایل ژرونال دو مانش، رئال مادرید پیشنهادی 130 میلیون یورویی برای خرید امباپه به موناکو داده اما هنوز پاسخ روشنی دریافت نکرده است؛ در مقابل باشگاه موناکو نیز برای حفظ امباپه به وی پیشنهاد حقوق ماهانه 700 هزار یورویی داده است.

-نشریه آ.اس ادعا کرد که پاری سن ژرمن به دنبال به خدمت گرفتن گرت بیل، ستاره ولزی رئال مادرید است.

شنبه 3 تیر

-نشریه اکیپ گزارشی منتشر کرد مبنی بر اینکه زیدان و نیز فلورنتینو پرز، در تماس تلفنی با امباپه(ستاره موناکو) به وی وعده داده اند که از بین بنزما، رونالدو و گرت بیل، یک بازیکن در این تابستان رئال را ترک خواهد کرد

-مارکا ادعا کرد که قرار است طی هفت روز آینده، تکلیف موراتا مشخص شود. این مهاجم جوان دوست دارد همگام بازگشت از تعطیلات، وضعیت او به طور کامل مشخص شده باشد و به همین منظور پیش بینی می شود که رئال و یونایتد چند روز دیگر مذاکرات جدی خود برای انتقال او را آغاز کنند.

-روزنامه آ.اس اسپانیا به نقل از روزنامه اکیپ فرانسه مدعی شد که زین الدین زیدان ، کیلیان امباپه را متقاعد کرده فصل آینده به رئال مادرید بپیوندد.

جمعه 2 تیر

-گرت بیل، ستاره ولزی کهکشانی ها شایعاتی که در مورد خروج او از برنابئو شنیده می شود را رد کرد.

مارکا فاش کرد که جانلوئیجی دوناروما علاقمند به پیوستن به رئال مادرید است و با این باشگاه به توافق شفاهی رسیده و حالا این زیدان است که باید در مورد آینده او تصمیم گیری کند.

-احمد بولوت، نماینده باشگاه بشیکتاش که مدیر برنامه های آردا تروان نیز است،  در مصاحبه با رسانه های ترکیه ای فاش ساخت که در لیسبون حضور دارد تا ضمن مذاکره با ژرژ مندس، مدیر برنامه های په په، زمینه برای پیوستن این بازیکن به بشیکتاش را فراهم کند.

-طبق ادعای اکیپ، رئال دو قول به امباپه داده است که او را مجاب به این انتقال کند. اولی فرصت بازی کردن در ترکیب اصلی در چمپیونزلیگ است و از این رو یک ستاره بزرگ باید از رئال جدا شود که طبق ادعای روزنامه ها گرت بیل خواهد بود. دومین قولی که رئال داده این است که او را به یک ستاره واقعی دنیای فوتبال در دو سال آینده تبدیل کند.

-آ.اس ادعا کرده زین الدین زیدان در تماس تلفنی با امباپه، از او خواسته است تا بدون هیچ نگرانی خاصی از موناکو جدا شده و به رئال بپیوندد.

پنج شنبه 1 تیر

به ادعای مارکا، تا به اینجا تنها از دو گزینه به عنوان گزینه های خرید احتمالی رئال نام برده شده است. اولی کیلیان امباپه است و دومی هم جی جی دوناروما.

مارکا در گزارشی ویژه به این موضوع اشاره کرد که ناصر الخلیفی، مدیر قطری PSG قصد ندارد تا پیش از ملاقات رونالدو و پرز، هیچ پیشنهادی به رئال ارائه دهد و او منتظر خواهد ماند تا رونالدو خود ابتدا پیشنهاد پیوستن به پی اس جی را مطرح کند.

مارکا اعلام کرد وقتی زمان مذاکرات رونالدو و فلورنتینو پرز فرا برسد، ستاره پرتغالی، پیشنهاد پاری سن ژرمن را به عنوان یکی از گزینه های روی میز مقابل پرز قرار خواهد داد.

چهارشنبه 31 خرداد

مارکا ادعا کرد رونالدو همچنان مایل است رئال مادرید را در تابستان امسال ترک کند و علیرغم اینکه کهکشانی ها هر رقمی را برای حفظ او پرداخت خواهند کرد،  رونالدو ترجیح می دهد ادامه دوران درخشان حرفه ای خود را در پاریس سپری کند.

نشریه “میرر” گزارش می دهد که ژوزه مورینیو، سرمربی پرتغالی یونایتدها نیز ترجیح می دهد که پرونده انتقال رونالدو به یونایتد خیلی زود بسته شود تا سران این تیم تمام تمرکز خود را روی جذب موراتا قرار دهند.

به ادعای آس، پس از این مصاحبه و حمایت همه جانبه پرز، کریس رونالدو که این روزها همراه تیم ملی کشورش در روسیه حضور دارد، آرام تر شده و از مواضع قبلی خود برای جدایی از رئال عقب نشینی کرده است.

روزنامه اکیپ مدعی شد که باشگاه پاری سن ژرمن که به دنبال جذب رونالدوست، منتظر فشار این بازیکن بر باشگاه برای جدایی است.

سه شنبه 30 خرداد

“اسکای اسپورتس” ادعا می کند که مورینیو طی روزهای اخیر تماس های تلفنی فراوانی با آلوارو موراتا داشته تا شخصا او را مجاب به انتقال به اولدترافورد کند و این پروسه نهایی شود.

در حالی که گفته می شد منچستریونایتد قصد دارد 175 میلیون یورو بعلاوه دخیا را برای جذب رونالدو به رئال پیشنهاد دهد، امروز اکسپرس گزارش داد که مدیران یونایتد از جذب CR7 پشیمان شده اند.

دوشنبه 29 خرداد

-شبکه تلویزیونی Gol TV اسپانیا ادعا کرد که رونالدو تماسی تلفنی با راموس داشته و از  تصمیم غیرقابل بازگشتش برای جدایی از رئال گفته است.

– نشریه اکسپرس فاش کرد که باشگاه چلسی قصد جذب رونالدو را دارد و برای این منظور حاضر است هازارد را به رئال پیشنهاد دهد.

-به ادعای میرربسته پیشنهادی منچستریونایتد برای جذب رونالدو شامل 175 میلیون پوند بعلاوه داوید دخیا است!

بایرن و رد شایعات تلاش برای خرید کریس رونالدو

-طبق ادعای مارکا، کیلیان امباپه، ستاره جوان موناکو، پنجشنبه گذشته با دیمیتری ریبولولف ، مالک باشگاه دیداری داشت و از انگیزه هایش با او صحبت کرد. در حقیقت مهاجم فرانسوی به او گفته:” یا رئال مادرید یا هیچ تیم دیگر.

-خبرگزاری اوندا سرو مدعی شد که په په در تلاش است رونالدو را نیز راضی به حضور در پاری سن ژرمن کند تا هر دو  آغازی خوب در این تیم داشته باشند.

یکشنبه 28 خرداد

نشریه مارکا ادعا کرد که زین الدین زیدان، سرمربی رئال، در تماس با کریس رونالدو از او خواسته در سانتیاگو برنابئو بماند

شنبه 27 خرداد

-نشریات انگلیسی امروز گزارش دادند که دومین پیشنهاد یونایتد با مبلغ 61 میلیون پوند نیز برای جذب موراتا رد شد و این رقم با درخواست 79 میلیون پوندی کهکشانی ها فاصله زیادی دارد.

-در حالیکه در هفته های اخیر بسیاری از رسانه ها توافق په په و پاری سن ژرمن را قطعی می دانستند، به نظر می رسد تشابه پیشنهاد این تیم فرانسوی با رئال مادرید باعث شده تا این مدافع فرانسوی از رفتن به فرانسه منصرف شود.

-گاتزتا دلو اسپورت گزارش داد که بعید به نظر می رسد دیگر خامس تمایل به ماندن در برنابئو داشته باشد و با توجه به علاقه رئال به جذب دوناروما، سران میلان قصد دارند پیشنهاد معاوضه این 2 ستاره را مطرح کنند.

-دیلی میل گزارش داد در صورتی‌که رونالدو تصمیم قطعی خود به جدایی از رئال را بگیرد، پاری سن ژرمن فرانسه مقصد بعدی این فوق ستاره پرتغالی خواهد بود.

-تا همین چند روز پیش، همه از تمام شدن کار موراتا با منچستریونایتد خبر می دادند ولی حالا به ادعای آس، باشگاه رئال مادرید همه چیز را معلق کرده تا تکلیف ماندن یا رفتن کریس رونالدو مشخص شود.

-نشریه ABC از قول رئال مادرید مدعی شد که کریستیانو رونالدو هیچگاه به باشگاه اعلام نکرده که قصد جدایی دارد.

روزنامه سان از احتمال معاوضه کریستیانو رونالدو، فوق ستاره رئال مادرید و داوید دخیا، گلر منچستریونایتد خبر داد.

جمعه 26 خرداد

-“اسپورت مدیاست” گزارش داد که علیرغم رضایت کهکشانی ها از عملکرد کیلور ناواس، آنها مشکلی ندارند تا برای جذب دوناروما، این سنگربان کاستاریکایی را از دست بدهند.

-نشریه “دیلی استار” ادعا می کند که مورینیو اذعان داشته برای انتقال داوید دخه‌آ، سنگربان 27 ساله و اسپانیایی خود به برنابئو، رقم 45 میلیون یورو به اضافه آلوارو موراتا را درخواست داشته که با توجه به تمایل رئال به فروش 80 میلیون یورویی موراتا، رقم انتقال دخیا به رئال را تبدیل به 125 میلیون یورو می کند که عددی عجیب به نظر می رسد.

خبرگزاری اسکای اسپورتس ایتالیا مدعی شد که جانلوئیجی دوناروما خواهان پیوستن به رئال مادرید است.

روزنامه آبولا در صفحه اول امروز خود مدعی شد که کریستیانو رونالدو قصد دارد اسپانیا را ترک کند.

پنج شنبه 25 خرداد

-اسکای اسپورتس ایتالیا ادعا کرد که آلوارو موراتا، مهاجم رئال مادرید، در صورت رفتن به منچستریونایتد دستمزد سالانه 12 میلیون یورویی دریافت خواهد کرد.​​​​​​​

-مارکا گزارش داد امروز در ملاقات بین کیلیان امباپه با وادیم واسیلیف، نایب رئیس موناکو، قرار است در مورد آینده این پدیده تصمیم گیری شود. واسیلیف قصد دارد در این ملاقات، امباپه را به تمدید قرارداد متقاعد کند و البته پیشنهادات رسیده از رئال و پی اس جی را نیز به اطلاع وی خواهد رساند.

سه شنبه 23 خرداد

پاری سن ژرمن آماده ارائه یک پیشنهاد خیره کننده برای گرت بیل

-مارکا گزارش داد که احتمال باشگاه رئال مادرید قرارداد مارکو آسنسیو را تا سال 2023 تمدید خواهد کرد.

-ok Diario ادعا کرد که منچستریونایتد با رئال برای انتقال خامس رودریگس به توافق رسیده و تنها موضوعات جزئی وجود دارد که دو طرف باید آن را حل و فصل کنند.

-آ.اس اعلام کرد که رئالی ها قصد دارند در این تابستان کیلیان امباپه را بخرند و سپس او را برای یک فصل به تیم فعلی اش، موناکو، قرض بدهند.

– آ.اس مدعی شد که شانس چلسی برای خرید خامس رودریگس بیش از منچستریونایتد و اینتر است

-دون بالون اعلام کرد که آلوارو موراتا از گرت بیل خواسته تا به همراه او به منچستریونایتد برود.

– دیلی تلگراف ادعا کرد که آلوارو موراتا برای رفتن به منچستریونایتد با این باشگاه به توافق رسیده است

-آ.اس خبر داد که یک باشگاه از سوپرلیگ چین، ممکن است پیشنهادی 200 میلیون یورویی برای خرید کریس رونالدو ارائه بدهد

دوشنبه 22 خرداد

-دون بالون ادعا کرد که زین الدین زیدان قصد دارد با فروش گرت بیل، کیلیان امباپه را به خدمت بگیرد

-مارکا گزارش داد که رئالی ها از ارائه پیشنهاد برای خرید داوید دخه آ، دروازه بان منچستریونایتد، منصرف شدند

-اسکای اسپورتس ادعا کرد که پیشنهاد ابتدایی منچستریونایتد برای خرید آلوارو موراتا توسط باشگاه رئال رد شد

-لو پاریزین ادعا کرد که باشگاه موناکو قصد دارد برای جلوگیری از انتقال کیلیان امباپه به رئال، قرارداد این ستاره 18 ساله را تمدید کند.

-آر ام سی ادعا کرد که باشگاه رئال قصد دارد در سومین تلاش برای خرید کیلیان امباپه، پیشنهادی 135 میلیون یورویی ارائه بدهد.

-ایندیپندنت ادعا کرد که رئالی ها آماده اند تا برای فروش گرت بیل با منچستریونایتد مذاکره کنند.

-دیاریو گل ادعا کرده که ژوزه مورینیو به باشگاه رئال مادرید اعلام کرده که برای انتقال داوید دخه آ تا یک زمان مشخص می توانند مذاکره کنند و همچنین خواستار انتقال رافائل واران به الدتر افورد به عنوان بخشی از این انتقال شده است.

-اسکای اسپورت ایتالیا ادعا کرده که آلوارو موراتا مایل است بار دیگر در سری آ بازی کند و این بار قصد دارد به میلان برود.

-دیاریو گل گزارش داد که خامس رودریگس می خواهد رئال مادرید را به مقصد منچستریونایتد یا اینتر ترک کند اما طرفین هنوز برای انجام انتقال به توافق نرسیده اند.

مارکا اعلام کرد که منچستریونایتد قصد دارد آلوارو موراتا را به عنوان بخشی از مبلغ انتقال داوید دخه آ به رئال، در اختیار بگیرد.

-اسپورت ایتالیا از تلاش اینتر برای خرید دو ستاره رئال، په په  و خامس رودریگس خبر داد.